ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6718341
nr 671 8341
förgylld, nyrokoko, höjd: 150
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 december 2010
kl 18:23:45
700 kr
750 kr
800 kr
850 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.